|  Se kontrol rapport​

Kontakt os​

​Er det dig, Dalle Valle søger ? og har du lyst til at blive en del af et ungt miljø ? hører vi meget gerne fra dig :-)

Har du erfaring som tjener, bartender, barista eller har arbejdet inden for branchen er det en fordel. Men din personlighed tæller, frem for alt :-))

Dalle Valle har løbende brug for kvalificerede og engagerede kollegaer med serviceminded indstilling.

Du er velkommen til at sende os en uopfordret ansøgning, samt skrive hvilken Dalle Valle du ansøger. Alder: 18 +

Email: job@dallevalle.dk

​Fandt du ikke information om det du søgte på vores hjemmeside, eller ønsker du yderligere oplysninger, kan du her på siden udfylde en kontaktformular. Vi vil derefter tage kontakt til dig, og hjælpe dig så godt vi formår.

Vi kan også kontaktes direkte over mail:

Fiolstræde:

fiol@dallevalle.dk

Fisketorvet:

fisketorvet@dallevalle.dk

Amager:    

amager@dallevalle.dk

Glostrup:          

glostrup@dallevalle.dk

City2:

city2@dallevalle.dk

Herlev:

herlev@dallevalle.dk

Fields:

Fields@dallevalle.dk

Århus:
​Bruuns@dallevalle.dk

Odense:
​Odense@dallevalle.dk

 
Afdeling








 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Dalle Valle

Hovedvejen 140

2600 Glostrup


Tlf.: 43 43 03 90

dallevalle-glostrup@hotmail.com

Dalle Valle
Fiolstræde 5
1171 København K


Tlf.: 33 93 29 29

dallevalle111@hotmail.dk

Dalle Valle (Amager centret)

Reberbanegade 3,

2300 København S


Tlf.: 32 54 54 00

dallevalle-amager@hotmail.com

Dalle Valle

Hveen Boulevard 2

2630 Taastrup


dallevalle-city2@hotmail.com

Fiolstræde KBH

Fiolstræde 3-5,

1171 København K​

Tlf: 33 93 29 29

Send mail her

Odense

Fisketorvet 2

​5000 Odense C

Tlf: 65 90 70 00

Send mail her

Slagels​​e

Jernbanegade 10

4200 Slagelse

Tlf: 42 63 32 23

Send mail her

Herlev BIG

Herlev Hovedgade 17

2730 Herlev

Tlf. ​44 91 45 20

Send mail her

Glostrup​

Hovedvejen 140

2600 Glostrup

​​

Tlf: 43 43 03 90

Send mail her

City 2​

Hveen Boulevard 2

2630 Taastrup

Tlf: 43 99 00 86

Send mail her

​Field's​

Arne Jacobsens Allé 12
2300 København S

Tlf: 32 20 42 00
Send mail her

Bruun's​ Galleri

M.P. Bruuns Gade 25
8000 Aarhus C

Tlf:
86 20 20 60
Send mail her

​Fisketorvet KBH

Kalvebod Brygge 59

​1560 København V

Tlf: 33 91 93 70

Send mail her

Amager​​

Reberbanegade 3,

2300 København S

Tlf: 32 54 54 00

Send mail her