|  Se kontrol rapport​

Kontakt os​

​Fandt du ikke information om det du søgte på vores hjemmeside, eller ønsker du yderligere oplysninger, kan du her på siden udfylde en kontaktformular. Vi vil derefter tage kontakt til dig, og hjælpe dig så godt vi formår.

Vi kan også kontaktes direkte over mail:

Fiolstræde:

fiol@dallevalle.dk

Fisketorvet:

fisketorvet@dallevalle.dk

Amager:    

amager@dallevalle.dk

Taastrup Torv:

taastrup@dallevalle.dk

Glostrup:          

glostrup@dallevalle.dk

City2:

city2@dallevalle.dk

Herlev:

herlev@dallevalle.dk

 
Afdeling




 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Fiolstræde KBH

Fiolstræde 3-5,

1171 København K​

Tlf: 33 93 29 29

Send mail her

Fisketorvet

Kalvebod Brygge 59

​1560 København V

Tlf: 33 91 93 70

Send mail her

Amager​​

Reberbanegade 3,

2300 København S

Tlf: 32 54 54 00

Send mail her

Taastrup​

Taastrup Torv 14,

2630 Taastrup​

Tlf: 43 99 15 43

Send mail her

Glostrup​

Hovedvejen 140

2600 Glostrup

​​

Tlf: 43 43 03 90

Send mail her

City 2​

Hveen Boulevard 2

2630 Taastrup

Tlf: 43 99 00 86

Send mail her

Herlev

BIG Megacenter

Tlf. på vej

Send mail her